Suchý proces realizace stěnového vytápění Heatsys® Wall

 

 

Suchý systém stěnového vytápění Heatsys® Wall využívá kombinace systémových desek Heatsys® boards se sádrovláknitými případně cementotřískovými deskami. Montáž suché skladby je rychlá, a po připevnění krycích sádrovláknitých nebo cementotřískových desek je ihned docíleno přesných a rovných ploch připravených k dalším povrchovým úpravám. (omítky, obklady, tapety apod.)

 

Při montáži suchého systému dochází díky absenci betonové mazaniny k minimálnímu zatížení nosné konstrukce a zároveň je možno ihned po instalaci provést zátop. Hliníková AL fólie na povrchu systémových desek Heatsys® boards zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla a to v celé ploše pokládky.

 

Realizací stěnového vytápění Heatsys® Wall získáte topný systém s vysokou efektivitou vytápění a docílíte optimální tepelné pohody při nižší pokojové teplotě. Zároveň vytvoříte zdravé klima bez zárodků plísní a bakterií, které se vyskytují na zavlhlých zdech  obytných místností.

 

Systém Heatsys® Wall také nevytváří vertikální proudění vzduchu a tím minimalizuje víření prachu.

 

Systémy stěnového vytápění Heatsys® Wall jsou vhodné pro rodinné domy, obytné a veřejné budovy, výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů, průmyslové areály, školy, školky i sportovní haly.